dymmar (dymmar) wrote,
dymmar
dymmar

Україна: синдром згвалтованої

Зазвичай я вів цей щоденник російською з прагматичних міркувань - для того, щоб зробити ширшою його аудиторію. Але зараз я хочу сказати дещо, що стосується виключно українців.

Друзі та співвітчизники, треба визнати просту річ. Нас згвалтували. Всю країну. Навіть тих, хто думає, що це нормальний секс по любові - вони просто ще не второпали, що воно було. Але більшість з нас це розуміє, а пізніше зрозуміють і інші. Тому наш гнів, розпач, та сором з цього приводу - цілком природні.

Наші гвалтівники задоволено посміхаються масними скляними очима, розповідають про радощі любові та миру, а нишком, пошепки, обіцяють гвалтувати нас і далі. Таким чином вони утверджують свою владу над нами. А ми, принаймні частина з нас, безсило оглядаємося у пошуках винного - чого не захистив батько, чоловік, мати? Де вони всі були? Де вони тепер? Навколо достатньо співчутливих слів, навіть он гроші збирають, але хіба це допомога? Хіба це справедливість? Жага справедливості та безсилля ятрять наші душі, і ми винуватимо уряд за недостатню радикальність (хоча ясно, що різкі рухи зараз лише на користь гвалтівникові), армію за кволий спротив (хоча в тих умовах активний спротив з стріляниною нічогісінько б не дав, за винятком жертв), а головне - ми потайки винуватимо себе.

Треба це визнати, бо такі почуття, якщо їх залишати непроговореними, роз"їдають нам душі. Не треба розповідати, що уряд щось не так робить - я згоден, він не ідеальний, але враховуючи те, що він зіткнувся з насильством відразу ж після призначення, не взявши ще до ладу в руки важелі впливу - винуватити його явне безглуздя. Не треба винуватити армію, міліцію, СБУ, ще когось. Я чув, що ви пропонували зробити на їх місці - повірте, більшість пропозицій диванних стратегів були вкрай неадекватними і призвели б до великої біди. Якщо у вас є реальні пропозиції - викладіть їх спокійно, без паніки і без звинувачень - і якщо вони того достойні, ноосфера їх підхопить.

Але найскладніше - як впоратись з власним безсиллям, як пробачити собі? Дуже просто. Час ставати небезпечними, українці та українки. Час ставати тими страшними "бандерівцями", яких не було на світі, але якими вороги лякають дітей.

Ми побачили власними очима, чого варті "міжнародні гарантії". Сильні світу цього поважають тільки силу, і сподіватися на допомогу слабкій дівчинці немає від кого. Тому дівчинка ця має відростити кігті та ікла, щоб гвалтівник, приступивши до неї позловтішатися, відсахнувся від жаху.

Треба кидати панікувати та починати планувати. Хай кожна жінка та кожен чоловік спитає себе "як я можу протистояти агресії?". Не обов"язково бігти до воєнкомату, вчитися стріляти чи битися, хоча комусь підходить саме такий шлях. Просто тверезо зважте свої слабкі та сильні сторони. Зв"яжіться з однодумцями, яким довіряєте. Не поспішайте, але й не зволікайте. Кожного дня присвятіть певний час самовдосконаленню, зосередившись на навичках, які можуть вам знадобитися. Хай це буде невеликий час - головне регулярна практика, спокій та наполегливість, а не метушлива імітація діяльності та спроби робити все, відразу, і тільки в глобальному масштабі. Хай це не буде щось особливо грізне - ну, подумаєш, якісь курси першої допомоги чи походи в тир. Подумайте заздалегідь про можливі сценарії і як ви будете під час них поводитися. Мати план на кожен випадок - ключ до перемоги. Вирішуйте самі, що робити - справа наша суто добровільна.

Додам, що багато хто і без всяких настанов робить саме це, тому звертаюся я саме до тих, хто не знає що робити. Оце саме й робіть, а не сидіть на дивані і не читайте безупинно новини, поринаючи у вир безнадійності, сподіваючись, що от-от хтось прийде і розрулить ситуацію. Немає на кого сподіватись - тільки на себе і на подібних до себе. Сподіватися на краще ніхто не забороняє, але краще приходить лише до тих, хто готовий до найгіршого.
Tags: заметки по самообороне, свинцовые ужасы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 93 comments