dymmar (dymmar) wrote,
dymmar
dymmar

Пропозиція до громади Майдану

(тактика – що робити зараз. План „Зона йде до Зека”)

Присвоєння регіоналами повноважень Парламенту, порушення Конституції (зокрема ст. 22), та узурпацію влади в країні – не можна лишати без вагомої відповіді. Інакше - за офіційною версією, „нас не існує”. Далі нас чекають заочні суди, „воронки” в гості до незгодних та штурмовики, а далі - насильницький аншлюс із Росією. Постраждають всі, від старих бабусь Закарпаття до донецьких олігархів. Що робити?

- Протести та мітинги влада ігнорує, „переговори” розливу Януковича є лише затягуванням часу та симуляцією діалогу. А обціяв „Почую кожного!” Це відверте знущання з народу. Влада два місяці тільки погрожує нам і не чує нашого голосу. Юридичні подання та опротестування в суді наруги над Конституцією важливі, але навряд чи дадуть бажаний результат.

- Радикальні ідеї щодо збройного опору наразі маргіналізують Майдан, роблять з нього страховидло для людей, далеких від політики, а також для закордону. До того ж, багато МВСівців так само, як і ми, хочуть змін, але зв’язані системою. І прошу не забувати, що вони – громадяни України, як і ми. Навіть „Беркут”. Ми не повинні на емоціях хапатися за зброю. Подібні дії будуть мислимі та виправдані, лише якщо влада розпочне першою.

- Страйк, за багатьма причинами, буде неефективним – держслужбовці страйкувати не будуть, бо вони і є „адмінресурс”, а інші – це буде страйк народу в основному „проти себе” (хто насамперед програє від зупинки „Рошену”? Працівники та власник, а не влада)

Я пропоную таке:
- Будує більшість з нас значно краще, ніж воює. Тому пропоную в якості відповіді на кричуще беззаконня відновити блокаду Урядового Кварталу – причому замість благеньких, як на початку, барикад, зробити справжні стіни та рови – розібрати вулиці аж до труб. Щоб не розтягти. Можна провезти будматеріали (цеглу) легковиками, навіть пронести по цеглині. Будівельники та інженери на Майдані напевно є.

Переваги цієї пропозиції:
- її реально можна здійснити – поки що сил достатньо
- вона дієва – влада такої блокади боїться, це дуже питомо розхитує під нею „трон”
- вона дає реальний, очевидний, вражаючий уяву результат – ігнорувати не вийде
- вона перехоплює ініціативу
- вона ненасильницька
- вона дає заняття людям, крім просто стояння

Недоліки пропозиції:
- відповідь влади може бути жорсткою, але це в будь-якому разі неминуче – краще зустріти неминуче в силі і з власної ініціативи, а не в слабкості і не зі своєї волі.
- Інститутська та Грушевського заблоковані – треба або відтіснити силовиків з автобусами вище вулицями (можливо, хоча ймовірні сутички), або будувати „Стіну” нижче і довшою (менш ефективно, але теж дієво)
- В будні може не вистачити людей для пікетів на барикадах.
- Нас назвуть страшними словами, деякі кияни можуть бути невдоволені, до того ж, це збитки для комунального господарства – але порівняно з втратою країни, а також „роздерибаненим” бюджетом це дрібниці.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments